درباره ما

شرکت سنگرکار در سال ۱۳۵۸ تاسیس گردید. کارخانه سنگرکار در زمینی به مساحت ۱۳۰۰۰ متر مربع با دارا بودن ۷۰۰۰ متر مربع سالن های سر پوشیده ، از واحد های مجهز چون سالن برشکاری ، پرسکاری ، سیستم خط رنگ پودری ، سالن مونتاژ ، خط جوشکاری، انبار و … تشکیل شده است. شرکت سنگرکار جزء اولین تولید کنندگان کولر آبی ، بخاری گازی و انواع آبگرمکن های نفتی، برقی و گازی با مهر استاندارد در کشور می باشد. شرکت سنگرکار هم اکنون صادر کننده نمونه در استان می باشد.

  • شرکت سنگرکار در سال ۱۳۶۰ با هدف تولید و ساخت لوازم خانگی از قبیل انواع کولرهای آبی ، بخاری های نفتی و گازسوز و آبگرمکن های گازی در منطقه صنعتی مهدیشهر استان سمنان راه اندازی گردید و اینک پس از سالها فعالیت صنعتی و تحقیق و توسعه ، سبد محصولات خود را به آبگرمکن های برقی ، آبگرمکن های دو گانه سوز (گازی-برقی) و آبگرمکن های خورشیدی افزایش داده است.
  • شرکت سنگرکار پس از تلاش های بی وقفه پرسنل و مدیران کارآمد و مجرب در زمینه سیستم آبگرمکن های خورشیدی ، از سال ۱۳۸۳ اقدام به انعقاد قرار داد با شرکت Solahart استرالیا و تولید این محصول به صورت انبوه با تکنولوژی روز دنیا نموده است و اینک یکی از تولیدکنندگان بزرگ ایران در زمینه سیستم آبگرمکن خورشیدی می باشد.
  • این شرکت به دنبال رشد کیفی و کمی توانست گواهینامه های ISO9000:2000 ، ISOTS:16949 ، ISO9001:2008 و سیستم تضمین کیفیت ساپکو را در جهت تضمین کیفیت محصولات خود و جلب رضایت مشتریان دریافت نماید.
  • از افتخارات ما ، استقبال از محصولات شرکت سنگرکار در کشورهای عراق ، اردن ، سودان ، ارمنستان و الجزایر می باشد و بدین منظور سالانه دهها هزار دستگاه از محصولات این شرکت به این کشورها صادر می گردد و کسب عنوان صادر کننده نمونه از سال ۱۳۸۶ الی ۱۳۹۷ گواهی بر این ادعا می باشد.
  • این شرکت با بهره گیری از واحدهای تحقیق و توسعه ، آموزش ، فنی و مهندسی ، تضمین و کنترل کیفیت ، قالب سازی ، تولید تمام اتوماتیک پوشال ، لعاب ، رنگ مجهز به سیستم رباتیک پودر الکترواستاتیک و آزمایشگاه های لوازم خانگی و خورشیدی همواره در جهت افزایش سطح کیفی محصولات می کوشد.
  • ظرفیت اسمی سالانه کارخانه ،بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دستگاه کولر آبی ، ۴۰،۰۰۰ دستگاه بخاری گازسوز ، ۳۰،۰۰۰ دستگاه انواع آبگرمکن و ۱۰،۰۰۰ دستگاه آبگرمکن خورشیدی می باشد.
  • تلاش برای پیشرفت و ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی ، جلب رضایت مشتریان و آموزش مستمر نیروی انسانی ماهر از اهداف مدیریت پویا و فعال این شرکت می باشد.